Blog > Komentarze do wpisu
Walka o Rzeczyspospolitą

Dziś , po latach , piszę jako Polak złamany bólem, żalem i smutkiem. Tysiące moich Braci i Sióstr zostało zwiedzionych i zdegenerowanych oszukańczą polityką zdrajców Narodu Polskiego i propagandą lewackiej, zachodniej, zdychającej tzw. "Europy".

Moi drodzy współobywatele, chcę żebyście wiedzieli, że jedynego dobra chcą dla Was tylko współbracia (i współsiostry) Polacy. Reszta tzw "Europejczyków (tak jak zboczeniec Macron) chce nas i nasze dzieci wykorzystać i "zużyć" do własnych podłych celów. Dziś- dzięki rządom PiS- mamy możliwość odzyskać DUMĘ, GODNE ZAROBKI i SPRAWIEDLIWOŚĆ. Nie twierdzę, że obecna władza jest idealna... Ale na pewno jest lepsza, niż rząd zdrajcy Tuska (którego sam kiedyś wybierałem...). 

Walczmy o wielką, bogatą i silną Polskę !!!!

Na przekór eurozbokom!!!

Kocham Polskę i Polaków- jestem dumny z tego, że pochodzę z rodziny, która od pokoleń walczyła o wolność i WIELKOŚĆ Rzeczypospolitej- i tego uczę swoich dzieci !

Kocham Was Obywatele Rzeczypospolitej !!!- oby Bóg dał, żeby Litwa, Łotwa, Białoruś i Ukraina wróciły do naszej Macierzy...

Oglądajcie pilnie "Potop" Hoffmana- a oczy Wam się otworzą !!!...

sobota, 22 lipca 2017, dekert29
Walka o Rzeczyspospolitą 2017/07/22 00:38:00

Polecane wpisy

Komentarze
2017/07/22 14:34:42
Jestem bardzo podobnego zdania. Nikt nie zadba o nasze dobro tak jak my sami. Jedyne czego nam teraz brakuje to ochłodzenie emocji wywołanych przez gówniane media.
-
2017/07/26 00:16:33
Pisząc o sobie Polak, powinieneś dodać głupi. Niestety, gdybyś więcej wiedział o świecie i dysponował sprawdzonymi algorytmami do uporządkowania tej wiedzy to byś się bardzo zdziwił jak bardzo szkodzisz sobie, swoim dzieciom, swoim wnukom, itd., a to trudno pogodzić z takimi pojęciami jak patriotyzm. Na wieki...
-
2017/07/26 00:36:15
maraczus, jeżeli uważasz, że język prezesa "wy zdradzieckie mordy.." albo "won" do posłanki itp. są językiem miłości to bardzo jestem ciekaw w jakim burdelu się wychowałaś?

Wyobraź sobie, że każdy przeciwnik dobrej zmiany, potrafi się posługiwać językiem pisowskim. Nie ma problemu, gdyby kultura osobista nie przeszkadzała. Dlatego od razu przepraszam za powyższe zdanie.

Jednak powinni polscy jedyni patrioci umieć zniżyć się z chmurki przekleństw na ziemski padół i porozmawiać o konkretnych elementach tej niby dobrej zmiany. Nie wykluczam, że mogę zostać przekonany. Ale proszę wyzwiska zastąpcie argumentami. Jeżeli macie rację, to nie powinno to sprawić problemu.

Na przykład pierwszy, jaki cel, co ma poprawić w wychowaniu dzieci likwidacja gimnazjów? Albo jakie konkretne decyzje pisowskiego rządu spowodowały spadek bezrobocia? Kto okradł biednych ludzi oszczędzających w SKOKach? Takich tematów jest więcej.