Blog > Komentarze do wpisu
UWAGA ! Platforma robi reformę... - żartowałem !!! Ha, ha, ha !

UWAGA wyborcy "Peło" !

Wasza jedynie słuszna partia przeprowadza właśnie "śmiałą i poważną reformę ustrojową", a mianowicie:

w przepisach dotyczących dofinansowania ugrupowań politycznych chce wpisać, żeby 25% dopłat przeznaczać na partyjne "think- tanki" w formie fundacji.

Do tej pory, wymienione prawo nakazywało wydawać na ten cel 5 do 15 % otrzymanych środków.

Rzeczywiście zmiana jest "ZASADNICZA I FUNDAMENTALNA". Zwłaszcza, że dotychczas najwięcej kasy na te sprawy dostawała PO.

Ale, UWAGA: wydawała najmniej ze wszystkich. Nigdy nie osiągnęli górnej granicy 15%. Nawet w TVN24 jawnie z tego kpili...

A teraz na poważnie.

Wiadomo, iż jest to akcja odwracająca uwagę prostych ludzi od ostatnich klęsk gabinetu Tuska, czyli: demontażu reformy emerytalnej oraz sabotażu PKP.

Rządy PO to seria nieustających katastrof, takich jak np.: fatalna umowa gazowa z Rosją, bliska już wizja zablokowania portów w Świnoujściu i Szczecinie przez rosyjsko- niemiecki gazociąg NORDSTREAM, załamanie się planu budowy autostrad, brak jakichkolwiek reform, czy wielu innych "spieprzonych po całości" spraw.

Dalsze rządy PO to pewna katastrofa. "POwcy" nie robią NIC. Do tego, jawnie obrażają inteligencję uczciwych ludzi, wciskając im bezczelne kłamstwa.

Przyznaję się, że sam na nich niegdyś głosowałem, ale "wyszło szydło z wora" i zmądrzałem.

Dlatego apeluję: ludzie nie głosujcie na PO. Oni zniszczą Polskę i naszą przyszłość. Wiem, że "Kaczor" z PiSu jest "brzydki", monotematyczny, autokratyczny i zaczyna fantazjować.

Ale na "Litość Boską", nie głosujcie na PO.

Ja poprę PJN.

poniedziałek, 03 stycznia 2011, dekert29
UWAGA ! Platforma robi reformę... - żartowałem !!! Ha, ha, ha ! 2011/01/03 21:24:20

Polecane wpisy