Blog > Komentarze do wpisu
Robert Biedroń - oskarżony o naruszenie nietykalności policjanta

Ale się uśmiałem! Robert Biedroń (znany działacz gejowski) został aresztowany 11 listopada i oskarżony o naruszenie nietykalności osobistej funkcjonariusza. Najlepsze jest to, że lewakom nie udało się sprowokować zadymy. Kiedy zrobili się agresywni wobec legalnej manifestacji (bez względu na poglądy jej uczestników), posmakowali jedynie policyjnych pałek. Brawo Policja!!!

Zastanawia mnie zakłamanie głównych mediów opisujących całe zajście.

Niech żyje wolność słowa! Precz z polityczną poprawnością!

sobota, 13 listopada 2010, dekert29
Robert Biedroń - oskarżony o naruszenie nietykalności policjanta 2010/11/13 23:46:19

Polecane wpisy

Komentarze
2010/11/14 19:37:51
Policjanci go pobili, po rzekomej napaści na funkcjonariusza Biedroń został pobity w radiowozie i trafił do szpiatala. Chciałbyś, żeby Policja nadużywała swoich uprawnień i pobiła Cię w radiowozie? Lepiej poczytaj o tym, co funkcjonariusze wyrabiają każdego roku i jakie mają powiązania z ONR-em i narodowcami. Ja widziałam jak bili niewinnych ludzi, nawet starszych.
-
2010/11/15 13:09:44
Witam. Bezprawne pobicie kogoś jest karygodne po prostu i tylko tyle. Natomiast nie wiemy jak było naprawdę. W moim tekście chodziło głównie o pokazanie, że tym razem to "świętoszkowata" lewica używała przemocy oraz agresji i została za to SŁUSZNIE ukarana. Pozdrawiam serdecznie.